banner84

Saka'dan özel hediye

Alanya ilçe Emniyet Müdürü M. Ömür Saka, Antalya'da yapılan atletizm şampiyonasında dereceye giren Özgün Kardelen sporcularına, spor ayakkabı hediye etti

Saka'dan özel hediye
 Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Bölge (Akdeniz ve İç Anadolu) Atletizm Şampiyonası'nda dereceye giren Özgün Kardelen Spor Kulübü sporcuları, Kulüp Başkanı Feridun Özdeş ve antrenör Bayram Özcan Akder, Alanya İlçe Emniyet Müdürü M. Ömür Saka'yı ziyaret ettiler.
Şampiyonada 3 bin metre koşuda altın madalya alarak bölge birincisi olan Burak Fidan, 1500 metre koşuda üçüncü ve uzun atlamada yine üçüncü olan Mesut Atar, down sendromlular 100 metre koşu kategorisinde bölge ikincisi ve down sendromlular uzun atlama kategorisinde ise bölge birincisi olmayı başaran Emre Boz ile Ahmet Armut, Müdür Saka'ya şampiyonanın nasıl geçtiğini anlattılar. Kulüp Başkanı Feridun Özdeş, 'Biz Farkındayız Ya Siz' projesi kapsamında İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortak çalışmaların sürdüğünü hatırlatarak, Emniyet Müdürü Saka ve tüm personellere desteklerinden dolayı teşekkür etti. Müdür Saka ise sporcuları ve teknik heyeti kutlayarak, bundan sonraki süreçte de desteklerinin süreceğini aktardı. Müdür Saka, ziyaret sonunda sporculara spor ayakkabı hediye etti. 
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 18:26

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner107