banner84

Şampiyonlar Alanya'da kapışacak

Alanya'da bayramın son gününde Türk ve yabancı dövüşçülerin karşı karşıya geleceği kick-boks müsabakaları izleyecek. Alanya Açık Hava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek Kick Boks K1 müsabakalarına farklı ülkelerden 22 sporcu katılacak.

Şampiyonlar Alanya'da kapışacak
Ercan YILDIRIM

Yaptığı bir birinden önemli organizasyonlarla adından Dünya’da sıkça söz ettiren Alanya, son yıllarda dövüş sporları konusunda da yaptığı uluslararası organizasyonlarla dikkat çekiyor. Geçtiğimiz yıl Mayıs ve Eylül aylarında Alanya’da 2 uluslararası Kick Boks K1 Şampiyonası düzenleyen Alanya, bu yıl 3.’sünü düzenleyeceği organizasyonu Alanya Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirecek. 17 Haziran 2018 Pazar günü saat 20:00’de başlayacak organizasyona Türkiye ve Dünya’nın değişik ülkelerinden 22 sporcu katılacak.

Do Fighter’s Spor Kulübü tarafından düzenlenen ve Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan organizasyona, Türkiye, Almanya, Belçika, Lüksamburg, Letonya, Irak, İran, Azerbaycan, Fas ve Hırvatistan’dan kendi sikletlerinde Dünya’da isim yapmış Kick Boks sporcuları katılacak. Türk ve yabancı sporcuların bir birine rakip olacağı gece televizyondan da canlı yayınlanacak.

Organizasyon komitesi üyesi ve Milli Takım Antrenörü İrfan Berme, yaptığı açıklamada, “Alanya’da bugüne kadar birçok uluslararası organizasyon düzenledik. Dünya’nın tanıdığı birçok sporcuyu ilçeye getirdik. Dünya’da ses getiren bu organizasyonların 3.’sünü de 17 Haziran’da yapacağız. Bu spor gecesinde Türk Sporcularımız yabancı sporcularla önemli müsabakalar yapacak. Çok renkli ve çekişmeli geçecek olan organizasyona tüm halkımızı bekliyoruz. “ dedi.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2018, 19:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107