banner84

Siopis ve eşinde Covid-19 pozitif çıktı

Alanyaspor’un başarılı oyuncusu Manolis Siopis’in ülkesinde yaptırdığı Covid – 19 testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Oyuncu durumu sosyal medya hesabından paylaştı.

Siopis ve eşinde  Covid-19 pozitif çıktı

Sezonun bitmesi sonrası ülkesine tatile giden Siopis’in Alanya2ya gelmesi bekleniyordu.  Siopis'in gelmeden önce yaptırdığı koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Siopis sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla haberi doğruladı. Hamile olan eşinin de koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenilen Siopis, "Yeni sezon hazırlıkları öncesinde yapılan koronavirüs testimin pozitif çıktığını benimle tanışan tüm insanlara bildirmeyi bir görev görüyorum. Evde karantina altında kalıyorum. Ülkeye 6 Ağustos Perşembe günü negatif olarak giriş yapmıştım. Gerekli tüm önlemleri aldığımdan ve sağlıklı olduğumdan emin olmak istedim" dedi.
KULÜPTEN AÇIKLAMA
Alanyaspor’dan konuya ilişkin yapılan açıklamada ise "Yunan futbolcumuz Siopis’in tatil için gittiği ülkesinde yapılan koronavirüs testi pozitif çıkmıştır. Yunanistan’da karantinaya alınan ve tedavisi süren futbolcumuzun durumu, yapılacak 2. testin sonucuna göre belli olacaktır." ifadeleri kullanıldı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2020, 19:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107