banner84

Spor'da Alanya farkı!

Alanya Belediyesi’nin ev sahipliği ile gerçekleştirilen spor organizasyonları hız kesmeden devam ediyor. Alanya temmuz'da plaj voleybolu ve yağlı pehlivan güreşlerini organize edecek.

Spor'da Alanya farkı!
Ercan YILDIRIM

TALİSMAN ÇOCUK ŞENLİĞİ
Haziran ayı içerisinde bin üçyüz (1300) sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Ramazan Demirci Açıkalan Minikler Şenliği’nin ardından Alanya, bu kez çocuk şenliğine ev sahipliği yapacak. 5 ülkeden 500’e yakın yarışmacının katılımı ile gerçekleştirilecek olan Uluslararası Talisman Çocuk Şenliği 28-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Saat 20.00 da başlayacak olan Şenlikler Alanya Belediye Binası arkasında düzenlenecek.

TEMMUZ'DA İKİ ORGANİZASYON
Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, “ Alanya da sürekli spor organizasyonları düzenlenmekte. 14-16 Temmuz tarihleri arasında Cev Avrupa Plaj Voleybolu Şampiyonası, 29-30 Temmuz tarihlerinde Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri, 4-6 Ağustos tarihleri arasında Bölgesel Plaj Futbolu Alanya Etabı, 30 Eylül-01 Ekim tarihlerinde ETU Triathlon Genç – Elit Avrupa Kupası Paralimpik Şampiyonası, Eylül ayı içerisinde Atlı Cirit Atma ve ekim ayında Türkiye Plaj Futbolu Şampiyonası Alanya’mızda gerçekleştirilecek. Tüm sporseverleri hoşça vakit geçirmeleri için organizasyonlarımıza davet ediyoruz.” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2017, 18:23
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107