banner84

Spor müdürlerinden Başkan Yücel’e ziyaret

Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken, ve Alanya Müdürü Erdal Tamrak Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e nezaket ziyaretinde bulundu

Spor müdürlerinden Başkan Yücel’e ziyaret
 Alanya Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Erdal Tamrak, Alanya Belediyesi Destek Hizmetleri ve Spor Müdürü Saim Kanlı ile birlikte Yücel’e ziyarette bulunan Tüzken; Antalya da yapılan sportif faaliyetler ve spor tesisleri projeleri hakkında Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e bilgi verdi.
Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken; Antalya da 33 bin kişilik stadyum, çok amaçlı 10 bin kişilik spor salonu, Alanya da eylül ayında bitecek Alanya Gençlik Merkezi faaliyet ve çalışmaları, Antalya da Olimpik havuz yapımı projesi hazırlıkları içinde olduklarını ifade etti.  Tüzken,   “Alanya da çoğu İllere göre daha güzel tesisler var, spor anlamında daha güzel işler gerçekleşiyor.” dedi. Alanya da spora destek vereceklerini belirten Tüzken, ayrıca Alanyaspor’u PTT birinci lige yükseldiği için tebrik etti ve Başkan Yücel’i Antalya da ağırlamak istediğini dile getirdi.
Başkan Yücel, Antalya Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mehmet Tarkan Tüzken’in ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu ifade ederek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 18:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157