banner84

'Süper Lig için destek verin'

Albimo Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Bilal Gömeç, öncelikli hedeflerinin play off şansını sonuna kadar kovalamak olduğunu söyledi

'Süper Lig için destek verin'
 Play-Off hedefine ulaşıla bilinmesi adına seyirciden takıma destek, turizmci ve iş adamlarımızdan kulübe katkı beklediklerini belirten Gömeç, "Lig sonunda ilk 6'ya girerek play-Off'a kalmak istiyoruz. PTT 1'inci Lig'de son 9 haftaya girilirken üst sıralardaki mücadele giderek hız kazanıyor. Öncelikli hedefimiz olan play off'u sonuna kadar kovalayacağız. Bu hedefimize ulaşabilmemiz için seyirciden takıma destek, turizmci ve iş adamlarımızdan kulübe katkı bekliyoruz. Bu takım ve yönetim kurulu desteği hak ediyor. Artık kenetlenme zamanı geldi" dedi. 
Takımın sezon sonunda hedeflediği Süper Lig'e yükselmesi halinde her kesime katkısı olacağına inandığını ifade eden Gömeç, "PTT 1'inci Lig'deki ilk sezonumuzda Alanya'nın tanıtımına sağladığımız katkıyı herkes görüyor. Süper Lig'e yükselmemiz halinde vizyonumuz daha da genişleyecek. Vizyonu daha geniş bir Albimo Alanyaspor'un turizmciye de katkısı da büyük olacaktır. Alanya'da yaşayan herkesi kulübe bu dönemde destek olmaya davet ediyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2015, 17:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107