banner84

Süper Lige hummalı hazırlık

Alanyaspor'da transfer ve lig hazırlıkları sürerken, Oba Stadı da Süper Lig standartlarına uygun hale getiriliyor.

Süper Lige hummalı hazırlık
Alanya'da Süper Lig heyecanı sürerken, Oba Stadı da Süper Lig kriterleri doğrultusunda yeni sezona hazırlanıyor. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından istenen standartların yerine getirilmesi ve lige hazır hale gelmesi için yoğun bir çalışma yapılıyor. Alanya Belediyesi ve Alanyaspor Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Fen İşleri Müdürü Özgür Karamut, Belediye Spor Müdürü Levent Uğur, Oba Stadı Müdürü Tolga Arslan, Alanyaspor Asbaşkanı Ahmet Paşaoğlu ve Bilal Gömeç, Oba Stadı'ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Has, Kulüp Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Enver Vural, yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Alanya Belediyesi ve Alanyaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, "Alanya Belediyesi olarak başkanımız Adem Murat Yücel'in önderliğinde Süper Lig'de mücadele edecek Alanyasporumuza büyük önem veriyoruz. Öncelikle halkımızın Oba Stadı'nda daha iyi şartlarda, daha kolay ve konforlu maç izlemesi için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Ayrıca TFF tarafından istenen kriterleri yerine getirmek için büyük bir gayret içerisindeyiz. Stada giden yollarda yeni düzenlemeler ve asfalt çalışmaları yapıyoruz. Otoparkları yeniden dizayn ediyoruz ve zemini asfaltlıyoruz. Stat çevresinde ve girişlerde yeni güvenlik alanları oluşturuyoruz. Stat içinde yayıncı kuruluş ve TFF tarafından istenen kriterleri yerine getiriyoruz. Alanyaspor, çim alanda çalışmalar yapıyor. Bizler de kenar bölgelerinde beton ve protokol tribününde düzenlemeler yapıyoruz. Ayrıca protokol ve VIP odalarını yeniden düzenliyoruz" dedi.

Oba Stadı'ndan Sorumlu Alanyaspor Başkan Yardımcısı Mehmet Has ise, "Alanyaspor'a her konuda destek veren Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel ve tüm ekibine Alanyaspor Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyoruz. Hem Oba Stadı'nda, hem de Zimbitlik sahasında Süper Lig'e yakışır işler yapıyor. Alanya el ele verdiği zaman neleri başarabileceğinin en büyük örneği Alanyaspor'dur. İnşallah hep birlikte çok daha iyi işler başaracağız" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 01 Ağustos 2016, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107