banner84

'Süreç takıma olumlu yansıdı'

Alanyaspor Sportif Direktör Taner Savut, "Takımımızın zaten belli bir potansiyeli vardı ancak lige iyi başlayamamıştık. Sonrasında bir süreç yaşadık ve bu da takıma çok olumlu yansıdı" dedi.

 'Süreç takıma olumlu yansıdı'
PTT 1. Lig'in 11. haftasında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak olan takımımız hazırlıklarını bu sabah tesislerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar gözetiminde yapılan antrenman ısınma koşusuyla başladı. Antrenman daha sonra çabuk-kuvvet içeren istasyon çalışmasıyla devam etti. Yaklaşık 1,5 saat süren çalışmaya hafif sakatlığı bulunan Caner Arıcı katılmadı. 

"İYİ BİR MAÇ OLACAK"

Sportif Direktör Taner Savut, lige iyi başlayamadıklarını ancak daha sonra toparlanma sürecine girdiklerini söyledi. Lige son 3 haftadır galip geldiklerini ve 5 haftadır kaybetmediklerini belirten Savut, "Bu hafta ligin iyi ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacağız. Henüz mağlubiyetleri yok. İyi bir maç olacağını düşünüyorum" dedi. 

"HER MAÇI KAZANMAK İÇİN ÇIKIYORUZ"

Her maçı  kazanmak için sahaya çıktıklarını dile getiren Savut, "Kazanmak için mücadele ediyoruz. Bu maça da öyle çıkacağız. İzleyenler keyif alacağı bir maç olacağını düşünüyorum. Hak edenin kazanmasını temenni ediyoruz. Hak etmek istiyoruz ve yüzümüzün akı ile de sahadan çıkmak istiyoruz" diye konuştu. 

"OYUNCULARIN ÖZGÜVENİ ARTTI"

Alınan başarılı sonuçlarla birlikte takımı özgüveninin arttığını kaydeden Savut şöyle dedi: "Takımımızın zaten belli bir potansiyeli vardı ancak lige iyi başlayamamıştık. Sonrasında bir süreç yaşadık ve bu da takıma çok olumlu yansıdı. Takımın özgüveni arttı. Bizim için en önemli etken buydu. Özgüvenimizi kazandık ve bu bize çok büyük bir katkı sağladı. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Alabildiğimiz kadar puan almak istiyoruz." 
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107