banner84

Susic'in yeni sezon planları?

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, kiralık forma giyen oyunculardan memnun olduğunu, gelecek sezonda takımda görmek istediğini söyledi.

Susic'in yeni sezon planları?
Ercan YILDIRIM

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, Cengiz Aydoğan Kulüp Tesisleri'nde gazetecilerle basın toplantısında buluştu. Haftalık basın toplantısında açıklamalarda bulunan Safet Susic, Galatasaray maçı için düşüncelerini gazetecilerle paylaştı. Susic: "Ümit ediyorum ki Akhisar maçından daha iyi olur. O maçtan sonra çok sinirlendim, elbette maç kaybedilir, bu gayet normal ama bu şekilde maç kaybetmek çok üzücü, utanç verici. Akhisar maçında Zlamal, Dodo ve Cenk Ahmet’e de şans verdik. Eksik oyuncularımız da vardı; Haydar, Candeias ve Sackey. Onların dönüşüyle daha iyi bir oyun ortaya koyacağımızı düşünüyorum. Galatasaray’a karşı mücadele edeceğiz fakat yenip yenemeyeceğimizi söyleyemem ama galibiyeti isteyeceğimizi söyleyebilirim" dedi. 


GELELECEK SEZON İÇİN  DÜŞÜNCELER
Susic, gazetecilerin gelecek sezon ile ilgili sorduğu soruya; "Önümüzdeki sezon elimizde ne olacak? Bu oyuncular bize ne verebilirler? Bunu görmemiz lazımdı. Bazı şeyleri de görme imkânımız oldu. Bu açıdan iyi tarafından baktığımız zaman bunu gördük.
 Kiralık oyuncuların takımda kalmasını istiyorum. Ama esas soru kulüp onları burada tutabilecek mi? Çünkü bizim dışımızda olan bir olay bu. Ancak ben onların kalmalarından yanayım. Aynı şekilde takımımıza faydalı olacak yeni oyuncuları getirmeyi elbette istiyorum" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 11:25
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107