banner84

Teniste de başarılı

Yüzme ve basketbol branşlarında yerel ve ulusal çapta önemli dereceler elde eden TED Alanya Koleji, teniste de büyük başarılara imza atarak Türkiye üçüncüsü oldu.

Teniste de başarılı

TED Alanya Koleji, Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Küçük Kızlar Tenis İl Birinciliği” müsabakalarında Antalya il şampiyonu olarak bölge finallerine gitmeye hak kazanmıştı. TED Alanya Koleji öğrencileri alınan başarılı sonuçların ardından İzmir’de düzenlenen küçük kızlar tenis Türkiye Şampiyonasına katıldı. Yapılan müsabakalarda TED Alanya Koleji Küçük kız takımı Türkiye 3’üncüsü olarak ismini bir kez daha yazdırmış oldu.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Uygulamalı Dersler Bölüm Başkanı Selim Ünal, "Öğrencilerimiz ve takımlarımız bu yıl çok başarılı bir dönem geçiriyorlar. Bu başarılara ulaşmak için sene başından bu yana disiplinli bir biçimde çalışmalarımızı ve antrenmanlarımızı sürdürüyoruz. Bundan sonraki hedefimiz önümüzdeki dönemde de çeşitli dallarda Türkiye birinciliklerine ulaşmak” şeklinde konuştu.
TED Alanya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tezak ise yaptığı açıklamada, “Okulumuz tenis takımının Antalya il birinciliğini alması hem okul yönetimini, hem de velilerimizi mutlu etmiştir. Bu başarıyı bize yaşatan öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyorum.”  diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2015, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107