banner84

'Tesis inşaatı devam edecek'

Alanyaspor kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri bugün Antalya’da bazı ziyaretlerde bulundu. Yönetim kurulu ilk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti. 

'Tesis inşaatı devam edecek'

Aytemiz Alanyaspor kulüp başkanı Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri bugün Antalya’da bazı ziyaretlerde bulundu. Ziyarete 2’nci başkan Kamil Köseoğlu,  asbaşkan Dilaver Çekiç, başkan yardımcısı Nazmi Yüksel, genel sekreter Fikret Arık, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Uslu, Muhammet Çetin, Mehmet Güler, Enver Vural, Murat Kayacan ve Hüseyin Girenes de katıldı. 
'PROJE DURMAYACAK'
Başkan Çavuşoğlu, yönetim kurulu çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verirken, Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek ise yapımına başlanan yeni Alanyaspor Kulübü Tesisleri inşaatını yerinde incelemek ve projeyle ilgili toplantı yapmak için kısa bir süre sonra Alanya’yı ziyaret edeceğini belirterek, “Tesis projesi durmayacak, devam edecek. Yerinde inceleme yapacağım ve projeyi hep birlikte tamamlayacağız” dedi.
Başkan Hasan Çavuşoğlu ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e futbolcuların imzası yer alan forma hediye etti.
Başkan Hasan Çavuşoğlu ve yönetim kurulu daha sonra Akdeniz Belediyeler Birliği Eğitim Koordinatörlüğü görevine getirilen Nurettin Uludağ’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107