banner84

TFF'nin yeni başkanı Mehmet Büyükekşi oldu

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlık görevine Mehmet Büyükekşi seçildi.

TFF'nin yeni başkanı Mehmet Büyükekşi oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü gereğince, 01.06.2021-31.05.2022 dönemi ile ilgili olarak TFF Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara'da toplandı. JW Marriott Oteli'nde saat 10.00'da başlayan TFF Olağanüstü Seçimli ve Olağan Mali Genel Kurulu'na TFF Başkanı Servet Yardımcı, TFF Yönetim Kurulu üyeleri ile delegeler katıldı.

219 delegenin katılımıyla başlayan genel kurulun divan başkanlığını, Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un kulüp başkanı Murat Sancak yaptı. 

Ankara JW Marriott Oteli'nde gerçekleşen genel kurulda, başkanlık seçimi için oy sayımı tamamlandı. Kullanılan 209 oyun 158'ini alan Büyükeşi, TFF'nin yeni başkanı oldu. Kullanılan oyların 51'i geçersiz sayıldı.

Büyükekşi'nin yönetim kurulu listesinde şu isimler bulunuyor:
"Yalçın Orhan, Nükhet Küçükel Ezberci, Murat Aksu, Yusuf Günay, İdil Karademirlidağ Suher, Erman Kalkandelen, İbrahim Burkay, Alkın Kalkavan, Ramazan Üçdan, Müslüm Özmen, Hamit Altıntop, Ali Düşmez, Talat Papatya, Volkan Can."

Granada Luxury Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Üçdan TFF 'nin yeni yönetiminde yer aldı. Ramazan Üçdan TFF'de Alanyaspor ve Antalyaspor'u temsil edecek. 

Türkiye Futbol Federasyonu'nun bugün gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul Toplantısı'na, Alanyaspor'u temsilen başkan Hasan Çavusoğlu, 2’nci başkan Kamil Köseoğlu, asbaşkan Bilal Gömeç, başkan yardımcıları Ahmet Paşaoğlu ve Enver Vural ile genel sekreter Mevlüt Görücü katılırken Kestelspor'u da başkan Levent Uğur temsil etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169