banner129

Topuk Yaylası Kampı 10 gün sürecek

Sezon hazırlıklarına 10 Ağustos'ta Alanya'da başlayan Aytemiz Alanyaspor'un 2. etap kamp çalışmaları Düzce'nin topuk Yaylası'nda bugün başlıyor.

Topuk Yaylası Kampı 10 gün sürecek

HAZIRLIK MAÇLARI OYNANACAK
Aytemiz Alanyaspor, yeni sezon hazırlık çalışmalarına Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası Tesisleri'nde devam edecek. 11 Ağustos'ta Alanya'da toplanan ve ilk etap kampı da Erzurum'da geçiren Alanyaspor, 2. etap kamp çalışmalarını Düzce'nin Topuk Yaylası'nda gerçekleştirecek. 10 gün sürecek 2. etap kampta 2 veya 3 özel maç yapmak isteyen Alanyaspor,  Erzurum'da sadece bir hazırlık maçı oynamıştı. 

ALANYASPOR'DA YUNAN OYUNCULAR KAMPA KATILDI
Turuncu-yeşilli takımın sezon hazırlıklarına başladığı hafta covid-19 testi pozitif çıkan ve Türkiye'ye gelemeyip ülkesinde karantinada kalan Manolis Siopis'te Alanyaspor'un 2. etap kamp çalışmalarına katılacak. Siopis ile birlikte Yunanistan'da kalan ve ilk etap çalışmalarına katılamayan diğer Yunan oyuncular Bakasetas ile Tzavellas da kafileye dahil oldu. 

AHMET ARTIK ALANYASPORLU
Öte yandan transferde yoğun mesai harcayan Alanyaspor yönetiminin Beşiktaş'ın genç yeteneği Ahmet Gülay ile 3+1 yıllık satın alma opsiyonlu kiralık sözleşme imzaladığı öğrenildi. Ahmet Gülay'ın Alanyaspor'a verilmesine siyah-beyazlı taraftarlar ise oldukça tepkili.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 13:01
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107