banner129

Tufan, geleceğine dair açıklamalarda bulundu

Ozan Tufan gelecek planları ve Fenerbahçe'de yaşadığı zorluklarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tufan, geleceğine dair açıklamalarda bulundu
Aytemiz Alanyaspor'a kiralık olarak gelen Ozan Tufan, TRT Spor'a transfer süreci ve Fenerbahçe'deki günleriyle, gelecek planlamasıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE'DE TAKIMDAŞLIK KONUSUNDA SIKINTILAR YAŞADIK"

Fenerbahçe'ye geldiği zaman çok üst düzey kadroları olduğunu söyleyen Tufan, “Fenerbahçe her zaman zirvede olmayı hak eden bir kulüptür. Şampiyonluğu yaşaması gereken bir kulüp vardı. Biz bunu başaramadık. Elimizden geleni yaptık ama bazı yerlerde hata yaptık, bazı yerlerde iyiydik. Takımdaşlık konusunda sıkıntılar yaşadık” dedi.

"ZOR DÖNEMDE KENDİMİ KORUYAMADIM"

Ozan Tufan, oynadığı mevkisin zorluğunu ve Fenerbahçe kulübünün de zor olduğunu ifade ederken, kendisinden doğal olarak beklentilerin de yüksek olduğunu belirtti. Her maç aynı performansı korumak gerektiğini vurgulayan Tufan,  bazı şartlarda bu durumun zor olduğunu ve bazen zor döneme girdiklerini söyledi. Tufan, “Ben kendimi o dönemde iyi koruyamadığımı düşünüyorum. Keşke kendimi kötü dönemde koruyup Fenerbahçe'de kalabilseydim. Kendimi toparlamam lazım” diye konuştu.

"FENERBAHÇE'Yİ ŞAMPİYONLUKLARA TAŞIMAK İSTİYORUM"

Kendisine Fenerbahçe ile ilgili yöneltilen soruları yanıtlayan Tufan, “Futbolda haklı haksızlık gibi şeyler olabilir ama Fenerbahçe'de güçlü olmak zorundasınız. Benim saha içinde sorunlarım oldu. Saha dışında kimseye saygısızlığım olmadı. Ancak ben kendime inanıyorum. Sergen hoca bana inanıyor. Tekrar Fenerbahçe'ye geri dönerek, Fenerbahçe'yi şampiyonluklara taşımak istiyorum.

"FENERBAHÇE'NİN İLK YARI PERFORMANSI İSMİNE LAYIK DEĞİL"

Fenerbahçe'nin ilk yarı performansı, Fenerbahçe'nin ismine layık değil. Fenerbahçe ikinci yarı kendisini toparlayacaktır. Ersun hoca ve yeni yönetimle inşallah en üst seviyelere çıkarlar. Daha çok takımdaşlığın olması gereken bir kulüptür Fenerbahçe.

"FATURA BANA KESİLİYORDU"

Takımda 3-4 tane Türk oynuyordu. Yenilgiler, beraberlikler üst üste gelince fatura bana kalıyordu. En gençleri de bendim. Beni bir maçta Fenerbahçe taraftarı ıslıklamıştı. Beklentiler çok yüksekti çünkü. Avrupa kupası maçıydı. Benden bir şey bekliyorlardı” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 11:43
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107