banner84

Türkler'de Alanyaspor sevgisi

Albimo Alanyaspor'un okullardaki söyleşileri başkan Hasan Çavuşoğlu'nun da okuduğu Türkler Mahallesi'ndeki Aynur-Hasan Sipahioğlu İlköğretim Okulu'nda devam etti.

Türkler'de Alanyaspor sevgisi

Albimo Alanyasporlu yönetici, teknik heyet ve futbolcular, Türkler Mahallesi'ndeki Aynur-Hasan Sipahioğlu İlköğretim Okulu'nda öğrencilerle söyleşi yaptı. Albimo Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Genel Koordinatör Mevlüthan Çavuşoğlu, Sportif Direktör Taner Savut, Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, Başkan Yardımcısı Enver Vural, futbolcular Haydar Yılmaz, Jonathan Ayite, Timuçin Aşcıgil, Ahmet Şahbaz ve Deniz Vural katıldı. Turuncu yeşillileri okul müdürü Nuri Ökmen, okul aile birliği başkanı Nuri Çavuşoğlu, öğretmenler ve öğrenciler karşıladı.

İMZA ALMAK İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Başkan Hasan Çavuşoğlu, öğretmen ve öğrencilere yaptığı konuşmada kendisinin de Aynur-Hasan Sipahioğlu İlköğretim Okulu'nda eğitim aldığını söyledi. Okulun yapıldığı 1960 yılında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın babasının öğretmenlik yaptığını belirten Çavuşoğlu, "Başkan Yıldırım da 1 yıl bu okulda okumuş. Bunu çok fazla kişi bilmez" dedi. Teknik Direktör Hüseyin Kalpar, yönetici ve futbolcuların konuşmalarının ardından turuncu yeşilli futbolcular öğrencilere imza dağıttı.
Ziyaret sonunda başkan Çavuşoğlu, okul müdürü Nuri Ökmen'e futbolcuların imzaladığı Albimo Alanyaspor forması hediye etti. Turuncu yeşilliler, öğretmen ve öğrenciler aha sonra okulun önünde fotoğraf çektirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 23:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107