banner84

Tzavellas: "Kaybetmeyi sevmiyorum"

Kaybetmeyi sevmediğini söyleyen Yunan savunma oyuncusu Georgios Tzavellas, Alanyaspor'un iyi bir kadroya sahip olduğunu ve daha üst sıraları hakettiğini söyledi

Tzavellas: "Kaybetmeyi sevmiyorum"
Ercan YILDIRIM                                                                                                                                                                                                               

"ÜST SIRALARA ÇIKACAĞIZ"
Alanyaspor'un Yunan  savunma oyuncusu Georgios Tzavellas, salı günü yapılan antrenman öncesi gazetecilere açıklamalarda bulundu. Alanyaspor'un ligdeki durumu hakkında değerlendirmede bulunan Tzavellas, "Lige çok iyi başlayamadık belki ama daha doğrusu takım olarak benden önce ligin ilk yarısında çok iyi başlayamadı. İnişli çıkışlı performans sergiledi ama ben tabi ikinci yarıda geldim. Hocamızın da gelmesiyle takım belli aşamalar kaydetti, basamakları üst üste geçtik. Farklı bir kalitemiz, mevcut bir kalitemiz var. Bulunduğumuz yerin üstünde bir kalitemiz var. Umarım önümüzdeki maçları alıp üst sıralara yerleşeceğiz dedi. 
"KAYBETMEYİ SEVMİYORUM"
Tzavellas Alanyaspor’u tercih etmesi konusunda ise, "
Ben Paok’la sözleşmemi feshettim. Çünkü orada birtakım problemler yaşadım. Sözleşmemi feshettikten sonra özellikle ülkemden ve ülke dışından birçok teklif aldık. Ama buradan sayın başkanımız Hasan Bey’in ne kadar istekli olduğunu ne kadar pozitif enerjisi olduğunu hissettiğim anda buraya gelmeyi tercih ettim" diye açıklamada bulundu. Tzavellas gazetecilerin sahada hırçın yapısı hakkında ki soruya ise: "Kaybetmeyi sevmiyorum. Futbolcu sahada elinden geleni yapmak zorunda. Gücünü vermek zorunda. Ama benim düşüncem aynı zamanda enerjisini de katmak zorunda. Dediğiniz gibi bu takımda da böyle bir enerjiye ihtiyaç vardı. Ben sahada olduğum vakit hem gücümü hem enerjimi sahaya yansıtmak isterim" diye konuştu. 
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2017, 19:55
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107