banner129

Uğur: 'Alanya'yı en iyi şekilde temsil edeceğiz'

Alanya Kestelspor, Afyon'da yaptığı lig hazırlık kampını tamamladı. Kampın çok yararlı geçtiğini söyleyen Kestelspor başkanı Levent Uğur, 'Transferi santrafor ve stoper mevkiine 1'er oyuncu alıp tamamlayacağız' dedi. 

Uğur: 'Alanya'yı en iyi şekilde temsil edeceğiz'

Tarihinde ilk kez 3. lig'de mücadele edecek olan Alanya Kestelspor, Afyon kampını tamamladı. Kestelspor başkanı Levent Uğur, lige hazırlık kampını Alanya Postası Gazetesi'ne değerlendirdi. Uğur açıklamada transfer hakkındaki soruları da yanıtladı. 

Transferi henüz tamamlamadıklarını kaydeden Levent Uğur, "Transferi henüz bitirmedik. Anlaştığımız bazı oyuncularla da yollarımızı ayıracağız. Bütçemiz ölçüsünde iyi bir takım yapmaya çalışıyoruz. Genç bir ekip kuruyoruzve bu ekibi tecrübeli oyuncularla takviye ediyoruz." dedi.

İki mevkiide eksiklerini bulunduğu belirten Uğur, "Şu anda santrafor ve stoper mevkiinde eksiğimiz var. O bölgelere birer oyuncu alıp transferi kapatacağız. Fazla olan oyuncularımızla da yollarımızı ayıracağız. Kadroumuzu pazartesi gününe kadar şekillendirip, artık lige odaklanacağız. Bildiğiniz gibi önümüzdeki hafta pazar günü 15.30'da Milli Egemenlik stadımızda Kozanspor ile oynayacağımız maçla lige başlıyoruz." diye konuştu.
 

Uğur kampı dğerendirmesiyle ilgilkide şöyle konuştu: "İyi bir kamp dönemi geçirdik. Dört tane hazırlık maçı yaptık. Sonuçlarçok önemli değil. Ama en son oynadığımız hazırlık maçında 2. Lig ekibi Afyonspor'u 3-0 gibi net bir skorla yendik. Galibiyetten çok bizi iyi oyun, mücadele, hırs, yeni çıktığımız lige takımımızın adaptasyonu mutlu etti." 

uğur açıklamasına şöyle devam etti: "Biz Alanya'yı iyi bir şekilde temsil etmek istiyoruz. Centilmen bir şekilde. Alanya ismine yakışır bir şekilde. Hem içeride hem dışarıda. Baştan beri koruduğumuz mütevaziliğimi profesyonel ligde de devam ettireceğiz. Gelenleri misafir olarak kabul edeceğiz. Gittiğimiz yerde de Alanya'yı temsil ettiğimizi unutmayacağız."


 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 13:59
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107