banner84

Ürkmezer: 'Örnek olmak istedik.'

Aytemiz Alanyaspor'un kamuflajlı forma satışından elde edilecek gelirin yüzde 20'sini Mehmetçik Vakfı'na bağışlanacağı açıklamasının ardından başlatılan kampanya çığ gibi büyüyor. 

Ürkmezer:  'Örnek olmak istedik.'

Süper lig'deki diğer kulüp taraftarlarının da destek evrdiği kampanyaya Alanya Protokol mesnupları da destek çıktı. Alanya Kaymakamı Fatih Ürkmezer,  bugün Alanyaspor Mağazasına giderek kamuflajlı formadan satın aldı. Kaymakam Ürkmezer'e Alanya İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Engin Burak Mindivanlı,  Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı da eşlik etti. 

Alanyaspor'un kamuflajlı formasından satın alan Kaymakam Ürkmezer,  "Bizler Alanya'nın yöneticileri olarak hem Milli Savunma Bakanlığı'mıza hem Mehmetçik Vakfı'na hem de Alanyaspor'a bir destek babında bugün buraya geldik. Naçizane bizim de kendi bütçemizden hem Alanyaspor'a hem de Mehmetçik Vakfı'na destek olsun diye bir örnek olmak anlamında birer tane forma aldık. Bu birlik beraberlik  inşallah sadece Alanya'da değil bütün Türkiye'de devam eder" dedi. 

Aytemiz Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu da,  "Sayın kaymakama teşekkür ediyoruz. Bu kampanyayı başlattık. Kampanyadaki satışların yüzde 10'unu Mehmetçik Vakfı'na bağışlayacağımızı söylemiştik şimdi yüzde 20'ye çıkarttığımızı söylemiştik. Herkes bu kanpanyaya destek olmaya duyarlılık gösterecektir. Mehmetçik Vakfı bizim için çok önemli. Satışlarımız iyi olur. İnşallah biz de iyi bir gelir elde eder, iyi bir bağış yaparız diye düşünüyorum" diye konuştu.

- Haber Merkezi

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107