banner84

Yalan haber yapıyorlar

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Teknik Direktör Safet Susic'in Konyaspor ve Bursaspor'a gideceği yöünde çıkan söylentilerin asılsız olduğunu söyledi.

Yalan haber yapıyorlar
Ercan YILDIRIM

Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada pazartesi günü oynanacak Galatasaray maçıyla ilgili şunları söyledi: Geçen hafta Akhisar’da takım olarak iyi bir performans gösteremedik. Önemli eksik oyuncular da vardı ama neticede sahaya 11 kişi çıktık. Bize yakışmayan bir futbol oldu. Önümüzde çok önemli bir Galatasaray maçı var. İçerideki son maçımız. Her maçı önemsiyoruz, Galatasaray maçını çok daha önemsiyoruz. Bu maçta galip gelmek istiyoruz, puan almak istiyoruz. Hocalarımızla da görüşüyoruz. Şu anda motivasyon iyi. Bu maçta herkesin diğer maçlara göre daha motive olacağını düşünüyorum. Galatasaray’la oynadığımız ilk maçta Vagner yoktu, şu anda sadece Kenneth Omeruo cezalı bir eksiğimiz var. İnşallah iyi bir maç olacak" dedi.
"YENİ SEZON HAZIRLIĞIMIZ VAR"
Çavuşoğlu yeni sezon hazırlıkları hakkında ise şöyle dedi: "Yeni sezon hazırlıklarımız çoktan başladı. Arkadaşlarımız sürekli maç izliyorlar, geçen hafta 8 maç izlediler. Hem yurtiçi hem yurtdışında çalışmalarımız var. Kısa zaman içerisinde hocalarımızla da oturup konuşacağız. Neler yapmamız gerektiğini, eksik bölgelerimizi sorup ona göre hareket edeceğiz".
"ASPARAGAS HABER BUNLAR"
Safet Susic’in ismi Bursaspor ve Konyaspor isminin anıldığının hatırlatılması üzerine Çavuşoğlu: "
Ben bunların dedikodu olduğunu düşünüyorum. Gazeteciler haber bulamayancı böyle haberler uyduruyorlar. Safet Susic Hoca’nın 1,5 senelik sözleşmesi olduğunu bahsettiğiniz kulüpler biliyorlar. Böyle bir düşünce olsa benim mutlaka haberim olur. Basında malzeme olmadığında yaratıyorlar, geleneksel artık. Bizim ağzımızdan çıkmayan haberlerin hepsi asılsızdır. Bizim hocalarımızla sözleşmemiz devam ediyor, kimin ne dediği önemli değil. Hocalarımız da Alanyaspor’un başında kalacaklardır. Bundan kimsenin endişesi olmasın" diye konuştu.
"KİRALIK OYUNCULARI TAKIMDA KALACAK"
Çavuşoğlu, gazetecilerin Alanyaspor'da kiralık forma giyen oyuncuların takımda kalıp kalmayacağı konusundaki sorsuna ise; "Kiralık oyuncularımızdan memnunuz, onlar da bizden memnun. İyi bir performans sergilediler. Kendilerinden önümüzdeki sene de faydalanmak istiyoruz. Kulüplerle görüşeceğiz ve olağanüstü gayret sarf edeceğiz, tutabileceğimizi tutacağız. Bu konuda da başarılı bir çalışma yürüteceğimize inanıyorum" şeklinde cevap verdi.
Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 12:00
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107