banner84

Yaz okulları bambaşka

Alanya Belediyespor Kulübü'nün her yıl yaz aylarında gerçekleştirdiği "Yaz Spor Okulları" bu yıl branş arttırarak yeniden açılıyor. Kayıtlar başladı.

Yaz okulları bambaşka

Alanya Belediyespor Kulübü’nün çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve yeteneklerini geliştirmek amacıyla düzenlediği,  “Yaz Okulları” kayıtları başladı.  Belediyespor Kulübü, futbol, basketbol, tenis, jimnastik, triathlon, bisiklet ve voleybol olmak üzere tam 7 farklı branşta yaz boyu eğitim verecek.

Her yıl çok sayıda başvurunun yapıldığı ve binlerce öğrencinin spor yapmak için tercih ettiği Alanya Belediyespor Kulübü’ne bu yıl da başvuruların yoğun olması bekleniyor.

“ÇOCUKLARIMIZIN ZAMANI, DEĞERLİ KULLANMALARI BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, çocukların yeteneklerini geliştirmek ve okul dışında zamanlarını kaliteli kullanmak için 7 farklı spor dalında “Yaz Okulu” açtıklarını söyledi. Erken ailelerin çocuklarını spor yapması için teşvik etmesi ve başarılı olabilecekleri branşa yönlendirmesi gerektiğini belirterek, “Buradan tüm anne ve babalara seslenmek istiyorum. Spor alışkanlığı küçük yaşta yapılmalı ve alışkanlık edinilmeli. Alanya Belediyespor Kulübü ve tesisleri olarak bu imkanı sağlıyoruz. Ailelere de çocuklarını buraya getirmek kalıyor. Çocuklarımıza sağlıklı bir gelecek yaratmak hem ailelerin hem de bizim asli görevimiz. Tüm  branşlarda dalların da uzman kadrolarımız eğitim veriyor. Çocuklarınızın zamanlarına değer katmak için “Yaz Okulları’na” bekliyoruz” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2015, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107