banner84

Yemekte buluştular

Yemekte konuşan Belediye Spor Müdürü Uğur, "Böyle bir organizasyona imza atmış bulunmaktan son derece onur duyuyorum" dedi.

Yemekte buluştular

21. Alanya Ramazan Demirci Açık Alan Hentbol Turnuvası, Minikler Şenliği ve 14. Alanya Uluslararası Plaj Hentbolu Turnuvaları’nın ardından Alanya Park Restaurant'ta banket yemeği düzenlendi Banket yemeğinde açılış konuşmasını gerçekleştiren Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur;  ”Hentbola gönül vermiş öncelikle ebediyete intikal edenlere rahmet dileyerek hali hazırda hizmet edenlere şükranlarımı sunuyorum.  Alanya Belediyesi olarak böylesine güzel ve kapsamlı bir organizasyon gerçekleştirmekten onur duyuyoruz. Hep beraber nice turnuvalara diyerek; MHK Başkanımıza, hakemlerimize, gözlemcilerimize ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Türkiye Hentbol Federasyonu MHK Başkanı Barbaros Yılmaz, katkı ve desteklerinden dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel adına Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’a teşekkür hediyelerini sundu. Turnuva Koordinatörü Ali Şahin de Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’a katkılarından dolayı hediye verdi. Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur; Türkiye Hentbol Federasyonu MHK Başkanı Barbaros Yılmaz’a, Turnuva Koordinatörü Ali Şahin’e, federasyon temsilcilerine, gözlemcilere ve hakemlere teşekkür plaketi verdi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2015, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107