banner129

Yücel'den kampanyaya destek

Başkan Yücel'in Albimo Alanyaspor'a destekleri devam ediyor. Alanya Belediyesi binasında kurulan stantda Passolig Kartı satışı yapılacak

Yücel'den kampanyaya destek
Albimo Alanyaspor'un başlatmış olduğu 'Haydi Alanya Passolig Almaya' isimli kampanyaya Alanya Belediyesi'nden destek sürüyor. Kampanya dahilinde belediye binasına satış standı kuruldu.

Satış standını ziyaret eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve aynı zamanda Albimo Alanyaspor Yönetim Kurulu Üyesi olan Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, Passoligten sorumlu yönetim kurulu üyesi Hatice Ünsal'dan kampanya ve satışlar hakkında bilgi aldılar. Kampanya hakkında bilgi veren Ünsal, Passolig satışında Türkiye'deki takımlar arasında ön sıralarda olduğunu söyledi.  Alanyaspor'a yaptıkları katkıdan dolayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve Nazmi Yüksel'e teşekkür eden Ünsal, "Belediyede kurulan yeni satış noktasında taraftarlarımız Passolig kartı çıkarılabildiği gibi karta para yüklemesi gibi işlemleri de gerçekleştirebilecekler" dedi.  
Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2014, 16:45
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107