Sosyal medya fenomeni aldatılma hikayesiyle herkesi şok etti. Talihsiz kadın aldatıldığını sevgilisinin verdiği yemek siparişi üzerinden ortaya çıkardığını anlattı. Fenomen, kendisinin ve sevgilisinin vegan olduğunu, verilen etli pizza siparişinin ise başka birisi için söylendiğini ortaya çıkardı.

SOSYAL MEDYADA HIZLA YAYILDI

Brezilyalı sosyal medya fenomeni Sabrina Low, sevgilisinin telefonunda bir yemek uygulaması üzerinden ihanetini fark ettiğinde sosyal medyada hızla yayıldı. Fenomen, sevgilisinin geçmiş siparişlerinde etli bir pizzanın olduğunu görünce şaşkınlığını dile getirdi. "Gördüğüme inanamadım. O da benim gibi vegan olduğunu söylemişti. Bu siparişin ona ait olmadığını biliyordum. Vegan yaşam tarzının önemini sürekli vurgulardık ve bu, ilişkimizin temel değerlerinden biriydi. İşte bu yüzden ona hayran kaldım" dedi.

‘ONU ASLA AFFEDEMEM’

70 yaşındaki dededen alkışlanacak hareket! Tek tek… 70 yaşındaki dededen alkışlanacak hareket! Tek tek…

Sevgilisinin tüm inkarlarına rağmen, fenomen sevgilisinin pizzayı başka biri için sipariş ettiğine inandığını açıkladı. "Bu gerçeği bu şekilde öğreneceğimi hiç düşünmemiştim. Beni başka biriyle fiziksel olarak aldatmasa bile vegan olduğunu iddia ederek beni aldattı. Onu asla affedemem" şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

ü

Kaynak: Haber merkezi