banner165

3 milyon Rus gelecek

Rusya’dan Antalya’ya gelecek turist sayısını açıklayan Simonova, “Antalya’nın 3 milyon Rus turist ağırlayacağını tahmin ediyorum” dedi.

3 milyon Rus gelecek

Rus Acente VISIT TRAVEL AGENCY Yetkilisi Olga Simonova merak edilen Rus pazarı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Rusya’dan Antalya’ya gelecek olan turist sayısını açıkladı.
TÜRK OTELCİLER SABRETMELİ
Moskova’dan Antalya’ya gelen Rus Acente yetkilisi Olga Simonova, satışların uçuşların başlamasıyla hareketlendiğini, İstanbul aktarmalı ve Antalya uçuşlarının başlamasıyla bunun artacağını ifade eden Olga, “ Türk otelcileri biraz sabretmeli. Tablo çok kötü bir görüntü sergilemiyor. Ruslar uçmaya ve tatile gelmeye çok hevesli ve korkmuyorlar” dedi.
FİYATLAR YÜKSELSE DE RUSLAR GELECEK
Fiyatlar yükselse de Ruslar tatil için Antalya başta olmak üzere Türkiye’nin turizm bölgelerine gelecekler. Antalya’nın 2022 yılında kaç Rus ağırlayacağı sorusuna ise Olga Simonova “Rusların Antalya’da tatil yapmak istiyorlar. Geçtiğimiz yılların rakamları olmasa da bu koşullarda Antalya’nın 3 milyon Rus Turist ağırlayacağını tahmin ediyorum” dedi. –Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169