banner84

Adım adım federasyona

Housekeepıng Müdürleri, federasyonlaşma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Alanya OTED'in Onursal Başkanı ve Baş danışmanı Hakan Halit Yeni'nin destek ve katkılarıyla, Türkiye'de federasyonlaşmanın ilk adımları Marmaris'ten başladı

Adım adım  federasyona

 Muğla'nın Marmaris ilçesinide Kat Hizmetleri Eğitim Derneği Hakan Halit Yeni ve EXCUTİVE Housekeepıng dergisi öncülüğünde kuruldu. Dernek Başkanlığını Pınar Kalkan Çamlar'ın yaptığı Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği, 24 Mayıs 2014 Cumartesi akşamı Cle Resort Hotel'in ev sahipliğinde kuruluş balosunu gerçekleştirdi. Geceye Alanya OTED Onursal Başkanı ve Baş danışmanı Hakan Halit Yeni, Marmaris Aşçılar Derneği başkanı, Efembi müdürleri derneği başkanı, gecenin sponsoru 3M yetkilileri, EXCUTİVE Housekeepıng dergisi genel yayın yönetmeni, hijyen firmalarının temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda Housekeepıng yöneticileri katıldı.

ALANYA'YA TEŞEKKÜR
Gecenin açılış konuşmasını Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği yönetim kurulu Başkanı Pınar Kalkan  Çamlar yaptı. Çamlar, Bu derneğin açılmasında bizlere destek olan başta sayın Hakan Halit Yeni olmak üzere, Executive Housekeeping dergisi genel yayın yönetmeni sayın Erus'a sonsuz şükranlarımızı sunarız' dedi.
DERNEK AÇMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Alanya OTED'in Onursal Başkanı ve Başdanışmanı Hakan Halit Yeni ise şunları ifade etti "Ülkemizin bir çok şehrinde farklı isimlerle Housekeepıng dernekleri açmaya devam ediyoruz. İlk durağımız Marmaris oldu. Bireysel hareketler hiç bir zaman dikkate alınmaz. Toplumsal hareketler ise her zaman dikkate alınır. Bu düşünceyle hareket edip, mesleğimizin adını ve çıtasını en üst seviyeye çıkarmak için tüm gücümüzle çalışmalıyız. Aşcılarımızda olduğu gibi, ülkemizin dört bir yanında gücümüze güç katarak federasyonlaşmanın önü mutlak suretle açılmalı.
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2015, 18:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157