banner84

Adin Beach Hotel: Hiçbir Alternatif Turizm Oteliyle Bağlantımız Yok

Alanya bölgesinde son dönemlerde hizmete açılan en flaş tesislerden bir tanesi olan Adin Beach Hotel, gerek tesis yapısı gerekse aktiviteleri ile sık sık gündeme geliyor.

Adin Beach Hotel: Hiçbir Alternatif Turizm Oteliyle Bağlantımız Yok

 Son olarak Ramazan Konsepti ve Ramazan Ayı’ nın ardından düzenlediği bayram konseri ile gündeme gelen Adin, zaman zaman farklı tesislerle karıştırılıyor olmaktansa oldukça rahatsız.

İlk hizmete girdiği 2011 tatil sezonun ardından sektöre 3 yıllık bir ara veren marka, 2015 Yaz’ ın da yeni tesisinde misafirlerini ağırlamaya başladı. Genel Müdürlüğünü turizm sektörünün tecrübeli ismi Selim Soylu’ nun yürütmekte olduğu tesis yeni açılmış olmanın etkisi ve isim benzerlikleri nedeniyle misafirler tarafından zaman zaman farklı alternatif turizm otelleriyle karıştırılabiliyor.


Biz Kimseye Benzemeyiz


Adin Hotel’ in zaman zaman farklı markalarla karıştırılmasına ilişkin bir açıklama yapan Adin Beach Hotel Genel Müdürü Sayın Selim Soylu konuyla alakalı olarak şunları söyledi: “ Alternatif turizm sektörü her geçen gün büyüyor. Sektöre hem yeni oyuncular giriyor, hem de sektörün hitap ettiği tüketici kitlesi artıyor. Durum böyle olunca ortaya zaman zaman bazı karışıklıklar çıkabiliyor. Bu karışıklıkların kimileri lokasyona bağlı, kimileri ise isim benzerliğine ve aynı sektörde yer almaya dayalı benzerlikler. Adin Beach Hotel markasının hiçbir alternatif turizm oteliyle resmi ya da gayri resmi iş ve yatırım ortaklığı söz konusu değildir. Biz şahsımıza münhasır bir markayız. Aynı sektörde olduğumuz için diğer otellerin yöneticileriyle tanışıklığımız vardır ve yardımcı olacağımız konular olursa seve seve yardımcıda oluruz lakin herhangi bir birliktelik ya da ortaklık söz konusu değildir. Şunu da belirtmek isterim ki Adin Hotel; ekibi, personeli ve yöneticileri ile sektörde oldukça deneyimli isimlerden oluşmakta. Lakin markamız 3 yıl aradan sonra bu yaz yeniden hizmet vermeye başladı. Karışıklığa birazda bu sebep oluyor. Yoksa tatilini bizde geçiren hiçbir misafirimiz bizi herhangi bir otelle karıştırması gibi bir şey söz konusu değildir. Misafirlerimiz bilirler ki Adin Beach Hotel olarak biz hiç kimseye benzemeyiz.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2015, 18:09
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107