banner84

Alanya sosyal medyanın gündeminden düşmüyor

Kızıl Kule ve Kleopatra Plajı tanıtımı Atlas Dergisinin sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Paylaşımlar büyük beğeni aldı. Duyuruda okuyuculara Atlas Tatil’den Alanya’yı keşfetmeleri istendi.

Alanya sosyal medyanın gündeminden düşmüyor

Özgür YILMAZ

Geçen ay TRT Avaz ve TurkeyHome’ın sosyal medya hesaplarından Alanya Kalesi ve tarihi tersaneyi paylaşmasının ardından bu kez ünlü tarih, gezi ve keşif dergisi Atlas’ın sosyal medyasında Alanya tanıtımı yaptı. Kısa süre önce Türkiye, berrak suları ve tertemiz kıyılarıyla ziyaretçilerini büyüleyen çok sayıda plaja sahip ve ilk 10 plaj arasında  “Kleopatra” bulunuyor yayını yapan dergini son paylaşımları da dikkat çekti.

Ömer Doğan’ın fotoğrafının yer aldığı Atlas Tatil’in yeni sayısındaki konulardan biri de Alanya. Kartal yuvasını andıran bir kale, esrarengiz kalıntılar, baştan çıkaran mavi, Yörük yaylaları, korsan mağaraları, egzotik bahçeler, büyüleyici günbatımları, cıvıltılı çarşılar, mavi bayraklı plajlar.

Alanya, Doğu Akdeniz’in en güzel plajlarının bir kısmına sahip olmasıyla tanınıyor. Dünyaca ünlü kumsalların, Eski Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın da gözdesi olduğu rivayet ediliyor. Atlas Tatil sayfalarında, notuyla takipçilerine dergiyi temin ederek Alanya’yı incelemeleri tavsiye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107