banner84

Alanya’da turizm haftası kutlanıyor

Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 4. Ulusal turizm haftası yarışmaları ALTİD, AKPAP işbirliği ve diğer sponsorların desteği okulun uygulama otelinde Antalya’dan ve il dışından gelen okulların katılımıyla gerçekleştirildi.

Alanya’da turizm haftası kutlanıyor

Asiye ELİAÇIK

Alanya Ümit Altay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin her sene ulusal çapta düzenlediği turizm haftası etkinliklerinin bu yıl 4'üncüsü düzenlendi. Konaklama ve seyahat hizmetleri alanında yatak yapımı yarışması, yiyecek içecek hizmetleri alanında ana yemek tabağı, tatlı ve kokteyl yarışmaları düzenlendi.

Yarışmalar kapsamında dereceye giren öğrenciler ise şu şekilde oldu:

Yatak yapımı yarışmasında,

Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den, Cihan Devebakan-Fatma Demir: Altın madalya-1.lik kupası

Ünye MTAL’den, Sude Kaya-Binnur Adak: Gümüş madalya

Rıfat Azakoğlu MTAL’den, Başak Çağla Aksoy-Havva Çatalkaya: Bronz madalya

Kokteyl yarışmasında,

Rıfat Azakoğlu MTAL’den, Kemal Şahin Gültekin: Bronz madalya

Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL’den,  Fevzi Açıkgöz: Altın madalya

Demirtaş ÇPAL’den,  Ece Kanyılmaz: Gümüş madalya

Fethi Yılmaz Sezer MTAL’den, ismet zeybek: Altın madalya-1.lik kupası

Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL’den, Fatma Özdemir: Altın madalya

Çamlıhemşin ÇPL’den;, Selcan seçer: Gümüş madalya

Ünye MTAL’den; İlayda Azaklı: Gümüş madalya

Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL’den; Halitcan Çıtak: Bronz madalya

Tatlı tabağı yarışmasında,

Mustafa Arslan- Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL- Altın madalya-1.lik kupası

Yağmur Çalış- Rıfat Azakoğlu MTAL- Altın madalya

Serhat Aytekin - Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi - Altın madalya

Halil Yaşar - Fethi Yılmaz Sezer MTAL - Altın madalya

Feyza Şenol - Ünye MTAL - Gümüş madalya

Dilara Erdoğan - Necip Fazıl Kısakürek MTAL - Gümüş madalya

Havva Sena Moran - Servergazi BİST MTAL - Gümüş madalya

İrfan Oğuz Şeremet - Çamlıhemşin ÇPL - Gümüş madalya

Merthan Filiz - Berat Hayriye Cömertoğlu ÇPAL - Bronz madalya

Berkay Yurdakul -  Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL - Bronz madalya

Ana yemek tabağı yarışmasında,

Esra Vardal - Servergazi BİST MTAL - Altın madalya-1.lik kupası

Cuma Yıldız - Antakya Şehit Ahmet Benli MTAL - Altın madalya

Murat Kankaya - Fethi Yılmaz Sezer MTAL - Altın madalya

Ruben Jan Jasper Langedijk - Demirtaş ÇPL - Altın madalya

Melike Dilan Gündoğdu - Ünye MTAL - Gümüş madalya

Barış Kaçalin - Çamlıhemşin ÇPL - Gümüş madalya

Kerem Akdeniz - Yeşil Vadi Şehit Musa Saydam MTAL - Gümüş madalya

İsa Arıkan - Meziyet Köseoğlu Mesleki Eğitim Merkezi - Gümüş madalya

Havva Arı - Necip Fazıl Kısakürek MTAL - Bronz madalya

Yusuf Dundar - Rıfat Azakoğlu MTAL - Bronz madalya

ALANYA POSTA TV'Yİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALANYA POSTA TV'Yİ FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 23:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107