banner84

Alanya’nın müdavimi oldular

Alanya’da faaliyet gösteren Bilkay Otel’in yöneticileri, 2001 yılından itibaren 25 farklı tarihte otellerinde konaklama yapan Hollandalı Swinkels Ailesi için aidiyet partisi düzenledi.

Alanya’nın müdavimi oldular

Kleopatra bölgesinde faaliyet gösteren Bilkay Otel’in duvarına, devamlı gelen misafirler için isimlerinin yazıldığı pirinç levhalar çakılıyor. 2001 yılından itibaren 25 farklı tarihte otellerinde konaklama yapan Hollandalı Peer-PatriceSwinkels Ailesi için de “Aidiyet partisi” düzenlediklerini ve otel duvarına pirinç levha çakarak misafirlerini onurlandırdıklarını söyleyen Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) ve Alanya Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi, Bilkay Otel Genel Müdürü Elvan Güneş,116’ncı pirinç levhayı duvara asmış olmaktan gurur duyduklarını, bu başarının ardında güler yüzlü ve titiz çalışmanın yattığını ifade etti. En az 10 kez otellerinde konaklayan kişi veya aileler için pirinç levha hazırlatıldığını belirten Güneş, bu kişileri misafirden öte ailelerinin birer parçası olarak gördüklerini ifade etti.

“ÇOK GÜZEL DOSTLUKLAR KURDUM”

Tesis yöneticisi Nurhan Güneş ise hedeflerinin tüm duvarları pirinç levhalar ile kaplamak olduğunu dile getirdi.Alanya'ya uzun yıllardır geldiğini söyleyen Peer Swinkels ise "Ailece kaldığımız otel bizim ikinci evimiz. Otel çalışanları, Alanya esnafı,beni ve ailemi tanır. Burada çok güzel dostluklar kurdum. Alanya’yı seviyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2015, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107