banner84

Alman-Rus çekişmesi

Almanya'da yapılan bir araştırma, Alman turistin en çok hangi ülkeden turistlerle bir arada olmak istemediğini ortaya koydu. Buna göre, Alman-Rus çekişmesi devam ediyor

Alman-Rus çekişmesi
 Toplam 8.100 Alman arasında yapılan ankette öteden beri bilinen Alman-Rus çatışması bir kez daha gün yüzüne çıkmış oldu.  Ankete yanıt veren Almanların yüzde 65’inin tatilde bir arada olmak istemedikleri ulusların başında Ruslar geliyor. Almanların Ruslardan en büyük şikayetleri ise “sarhoş ve gürültücü” olmaları. 
Yine aynı gerekçelerle İngilizler yüzde 42 ile ikinci sırada yer alırken, Polonyalılar ise yüzde 29 ile üçüncü sırada yer alıyorlar. 
ALMANLAR, ALMANLAR'I DA İSTEMİYOR
Ankette ortaya çıkan ilginç bir diğer sonuç ise Almanların tatilde bir arada olmayı istemedikleri uluslar arasında dördüncü sırayı yine kendilerinin, yani Almanların alıyor olması. Zira Almanlarla bir arada tatil yapmak istemeyen Almanların oranı ankete göre yüzde 18. Almanların Almanlarla bir arada tatil yapmak istememe gerekçelerinin başında ise plajdaki şezlong kavgası ve Almanların nezaketsiz oluşu geliyor. 
Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2014, 08:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157