banner129

Almanlar Alanya'yı seviyor

Alman iş ve turizm dergisi fvw tarafından oluşturulan ve Türkiye'nin en popüler otellerinin sıralandığı Hotelometer listesi açıklandı. Açıklanan listede Alanya'dan bir otel yer alıyor

Almanlar Alanya'yı seviyor
İki haftada bir yayımlanan Hotelometer listesi, Alman turistlerin Türkiye, Yunanistan ve İspanya’daki en popüler 10 otelini sıralıyor. Sıralama, rezervasyon verilerini değil, Alman seyahat acenteleri ve online rezervasyon motorları tarafından kullanılan Traveltainment rezervasyon sistemindeki tüm aramaları temel alıyor. IT şirketi TrevoTrend tarafından sağlanan veriler; genel, aileler, çiftler, yalnız seyahat edenler ve yıldız derecelendirmeleri gibi farklı kategorilere ayrılıyor. 
DELPHIN IMPERIAL BİRİNCİLİĞİ SEVDİ
 Alman turistlerin  3-16 Nisan tarihleri arasındaki tercihlerine göre belirlenen Türkiye listesinde birinci yine Delphin Imperial olurken, listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz dönemin dördüncüsü Side Crown Palace yer aldı. Almanların uzun dönemdir favorisi olan Royal Dragon geçtiğimiz listede gerilediği üçüncü sıradaki yerini korurken, geçtiğimiz dönemin ikincisi Miracle Resort bu dönemde sert bir düşüşle sekizinci sıraya geriledi. Listenin bir diğer önemli yükselişi ise, Club Asteria Belek’in dokuzuncu sıradan dördüncü sıraya çıkması oldu. 9'uncu sırada ise Alanya'da Okurcalar'da bulunan Gardenia Beach otel yer aldı.
Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2017, 16:21
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107