banner84

Almanlardan son dakika rezervasyonları

TÜRSAB Alanya YTK üyesi ve ALTAV üyesi Kerim Yılmaz Almanların Türkiye'ye yönelik son dakika rezervasyonlarının arttığını ve artışın kışında süreceğini söyledi.

Almanlardan son dakika rezervasyonları
Mevlüt UYGUR
Türkiye Seyahat Acenteciler Birliği (TÜRSAB) Alanya Yöre Temsil Kurulu Üyesi ve Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi Kerim Yılmaz sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Almanların son dakika rezervasyonlarında Türkiye ve Antalya'ya da son yıllarda büyük artış gösterdiğini söyledi.  Yılmaz, "Türk turizm sektörünün bu yılki performansı Alman turizm profesyonellerine göre oldukça iyi gözüküyor. Türkiye ve Antalya şimdiye kadar yapılan son dakika rezervasyonlarında çok yüksek ve yoğun talep görüyor.
'KIŞ REZERVASYONLARI ARTACAK'
Bu yılın ilk yedi ayında 2.3 milyon Alman, bir önceki yıla göre yüzde 20 artışla Türkiye’yi ziyaret etti. Antalya’da bu oran yüzde 31 oranında gerçekleşti. Son dakika rezervasyonları ve kış dönemine göre Almanya’da son dakika rezervasyonlarında son yıllarda büyük artışlar gösterdi. Dünya genelinde gelişen farklı olaylar, Almanların tatil alışkanlıklarını da büyük oranda etkiledi. Son dakika rezervasyonlarda meydana gelen büyümede, sosyal değişkenler ve ekonomik kaygıların oranı oldukça yüksek. Kış rezervasyonlarına yönelik büyük tur operatörlerinden alınan veriler, kış döneminde mevcut talep artışının süreceği yönünde gözüküyor" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107