banner84

Almanların favorisi olamadık

Alman iş ve turizm dergisi fvw tarafından oluşturulan, Türkiye, İspanya ve Yunanistan’ın en popüler otellerinin sıralandığı Hotelometer listesi açıklandı

Almanların favorisi olamadık
İki haftada bir yayımlanan Hotelometer listesi, Alman turistlerin en popüler otellerini sıralıyor. Sıralama, rezervasyon verilerini değil, Alman seyahat acenteleri ve online rezervasyon motorları tarafından kullanılan Traveltainment rezervasyon sistemindeki tüm aramaları temel alıyor. IT şirketi TrevoTrend tarafından sağlanan veriler; genel, aileler, çiftler, yalnız seyahat edenler ve yıldız derecelendirmeleri gibi farklı kategorilere ayrılıyor.
TÜRKİYE TALEBİ GÜÇLÜ YÜKSELDİ
15-28 Mayıs döneminde Alman turistlerin Türkiye talebinin çok güçlü şekilde yükseldiği görülürken, Yunanistan ve İspanya talebinde de küçük oranlarda artış olduğu görüldü. 
DELPHIN ZİRVEYİ KORUYOR
Alman turistlerin  15-28 Mayıs tarihleri arasındaki tercihlerine göre belirlenen Türkiye listesinde birinci yine Delphin Imperial olurken, listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz dönemin altıncısı Victory Resort Hotel yer aldı. Geçtiğimiz dönem listeye ikinci sıradan giriş yapan Adalya Artside bu dönemde beşinci sıraya gerilerken, üçüncü sırada ise yine Royal Alhambra yer aldı. 
Uzun dönem Almanların favorisi olan Royal Dragon, Side Crown Palace, Miracle Resort, Concorde Deluxe ve Delphin Palace bu dönemde liste dışı kalırken; Side Breeze, Kirman Belazur, Oleander Hotel, Primasol Hane ve Royal Wings bu dönemde listeye giriş yapan oteller oldu. Sıra Otel  Konum  Yıldız  Fiyat
  Delphin Imperial   Lara 5 1076
Victory Resort  Çolaklı 4,5 631
 Royal Alhambra  Çolaklı 5 923
 Side Breeze Evrenseki 4,5 637
Adalya Artside Evrenseki 4,5 781
Kirman Belazur Boğazkent 5 822
Oleander Hotel Kumköy 5 784
PrimaSol Hane Side 4 637
Royal Wings Lara 4,5 962
- - - -
Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 15:44
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107