banner84

ALSİAD BAKSİFED yönetimine girdi

**

ALSİAD BAKSİFED  yönetimine girdi
Alanya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin  kurucu üyesi ve Yönetim Kurulu üyesi olduğu Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu 5. Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurulda ALSİAD`ı A.Kadir Turhan ve Akın Tabaklar temsil etti. BAKSİFED Başkanlığına Ali EROĞLU, Başkan yardımcılığına ALSİAD Başkanı A.Kadir TURHAN ve Denetleme Kuruluna Akın Tabaklar seçildi.
Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurul toplantısında, oy birliğiyle BAKSİFED Başkanlığı’na seçilen Ali Eroğlu, federasyonun kuruluş amacı çerçevesinde aynı sanayici ve işadamları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesel, sektörel ve ulusal ekonomik politikaların oluşturulmasına katkıda bulunmaya devam edeceklerini belirterek, “Tam bağımsız bir sivil örgütlenmenin bayrağını taşıdığımıza inanıyorum” dedi.
Genel kurulda BAKSİFED’in 2014 yılı faaliyetlerini anlatan Yönetim Kurulu Başkanı H. Ergin CİVAN, federasyonun kuruluş amacını hatırlatarak, yaptıkları etkinlikler hakkında bilgi verdi. Bu etkinliklerde kendisine destek olan tüm Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti ve başarı dileklerinde bulundu.
Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2015, 18:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107