banner84

ALTİD'de seçim heyecanı

Alanya'yı birçok turizm fuarlarında temsil eden ve sektörün önemli dinamikleri arasında olan ALTİD'in seçimine sayılı günler kaldı. Seçimli kongrede Sili tek aday olarak üyelerin karşısına çıkacak

ALTİD'de seçim heyecanı

-Haber Merkezi
Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), 8 Kasım'da gerçekleştireceği kongreye hazırlanıyor. İlçenin tanıtımı noktasında büyük rol oynayan ALTİD'in kongresi için geri sayım başlarken, Seçimli Olağan Genel Kurul Alanya Kültür Merkezi'nde (AKM) yapılacak. Uzun süredir ALTİD Başkanlığı görevini yürüten Burhan Sili, tek liste ve tek aday olarak kongrede yer alacak. 
LİSTE BÜYÜK DEĞİŞİKLİK YOK
Alanya Postası Gazetesi'ne açıklamada bulunan Sili, mevcut yönetimde büyük değişiklikler yapmayacağını belirtti. Sili, "Turizm camiasının hemen hemen tamamı ile görüştüm. Yapmış olduğum genel toplantıda da görüş sordum. Bu anlamda bir dönem daha olsa devam etmem konusunda bir konsensüs olduğunu gözlemledim. Bu süreçte de 8'inde seçimlerimizi gerçekleştireceğiz. Mevcut yönetimin büyük bir çoğunluğu ile devam etmekle birlikte, bir takım yeni isimlerle de şu anda görüşüyoruz. Önümüzdeki 3 senelik dönemde bu görevi ifa etmeye çalışacağız elimizden geldiğince" dedi.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107