banner84

AnadoluJet hergün uçuyor

Türk Hava Yolları kuruluşu olan AnadoluJet, Antalya ve Gazipaşa'dan Ankara'ya daha çok uçmaya başladı

AnadoluJet hergün uçuyor

Alanya, Gazipaşa, Anamur ve Antalya başta olmak üzere bölge açısından oldukça büyük önem taşıyan Ankara- Alanya Gazipaşa hattında gelen yoğun talepler üzerine arttırılan seferler devam ediyor. Uçuşlar Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan saat 23.25 ve Alanya-Gazipaşa Havalimanı'ndan 06.45'te düzenlenecek.

AnadoluJet'in yaptığı bu yeni düzenleme ile hem bölge halkının Ankara'ya olan seyahatleri daha rahatlamış oluyor hem de Türkiye'nin dört bir yanından Ankara aktarmalı Gazipaşa'ya daha kısa süreli bağlantı ile erişilebiliyor. AnadoluJet ve uçuşları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

___________

Antalya ve Trabzon arasında
turizm köprüsü gündemde
 
AnadoluJet'in Antalya acenteleri, Trabzon'da turizm olanaklarını değerlendirirken, iki kent arasında turizm köprüsü kurulabileceği belirtildi

AnadoluJet’in Antalya acenteleri, AnadoluJet ve Trabzon TÜRSAB işbirliğinde düzenlenen özel bir gezi kapsamında; Trabzonlu acente ve turizm sektörü temsilcileri ile buluştu.

AnadoluJet, Antalya’nın tur kapasitesi yüksek acenteleri ile Trabzon’un önde gelen acentelerini Trabzon’da bir araya getirdi. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği, TÜRSAB’ın da katkılarıyla gerçekleşen özel gezi ve değerlendirme toplantısı kapsamında iki bölge arasında oluşabilecek iş birlikleri ele alındı.

Bölgeyi tanımak ve tanıtmak amacıyla Trabzon acenteleriyle bir araya gelen Antalya acenteleri, program kapsamında düzenlenen gezi, toplantı ve workshopa katıldı.

İki şehrin karşılıklı olarak turist alışverişinde bulunabilmesinin yöntemlerinin görüşüldüğü toplantı; Türk Hava Yolları Trabzon Müdürü Osman Özyılmaz’ın katılımı ve Trabzon TÜRSAB Başkanı Suat Gürkök’ün ev sahipliğinde düzenlendi.
AnadoluJet Acenteleri Trabzon ziyareti süresince; Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Uzungöl, Sürmene ve Çay Fabrikası ve Sümela Manastırı’nı ziyaret ettiler.


 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2015, 18:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107