banner84

Antalya- Bağdat uçuşları başladı

Irak Havayoları, Antalya- Bağdat uçuşlarına başladı. Antalya Havalimanı'na inen Irak Havayolları'na ait uçak için karşılama töreni düzenlendi.

Antalya- Bağdat uçuşları başladı

İlk seferinde Bağdat'tan Antalya'ya tüm koltukları dolu gelen uçak ve mürettebat için Antalya Devlet Hava Meydanları İşletmesi itfaiyesi tarafından 'su takı' yapıldı. Irak Havayolları'nın Türkiye temsilciliğini yapan Miad Tur'un Genel Müdürü Şebnem Aslı Topçu'nun da hazır bulunduğu karşılamada, gelen yolcular ve mürettebata çiçek ve çikolata verildi. Karşılamanın ardından, ilk kez gerçekleştirilen Bağdat- Antalya seferi dolayısıyla hazırlanan pastayı Miad Tur yetkilileri, Irak Havayolları mürettebatı ve Antalya Havalimanı yetkilileri birlikte kesti.

YAZ SEZONU UÇUŞLARI

Yaz sezonu uçuş seferlerini belirleyen Miad Tur, her gün İstanbul'dan Bağdat'a 2, Erbil'e 1 ve Necef'e 1, haftada Süleymaniye'ye 2 ve Basra'ya 3 sefer düzenliyor. Ankara'dan Bağdat'a uçuş seferlerini ise her gün bir uçuş olarak düzenleyen firma, 1 Haziran itibariyle Antalya- Bağdat seferlerini haftada iki gün olarak belirledi.

Genel merkezi Taksim Elmadağ'da bulunan Miad Tur'un Aksaray, Atatürk Havalimanı, Ankara Kızılay ve Esenboğa Havalimanı ile Antalya Havalimanı'nda ofisleri bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Haziran 2015, 01:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107