banner84

Danimarka pazarı güçleniyor

Corendon Airlines, Danimarka pazarını güçlendirmek adına 26 Haziran itibariyle Gazipaşa-Alanya Havalimanı'ndan Kopenhag ve Billund'a diekt seferler başlatıyor.

Danimarka pazarı güçleniyor

Zorlu geçen pandemi döneminin ardından Pazar ve destinasyon sayısını artırarak büyümeye kaldığı yerden devam eden Corendon Airlines, Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Polonya’dan sonra şimdi de Danimarka pazarına hızlı bir giriş yapacak. Paskalya tatili itibariyle uçuşlarına başlayacak olan tatil havayolu Corendon Airlines, 24 Haziran itibari ile de 3 uçağını yeni pazarına konumlandırarak konumunu güçlendirecek.
HEDEF ARA VERMEDEN DEVAM ETMEK
8 Nisan 2022’den itibaren Antalya’dan Kopenhag, Billund ve Aalborg’a direkt uçuşlara başlayacak olan uluslararası havayolu, 24 Haziran itibariyle ise 2 uçağını Kopenhag’a; 1 uçağını da Billund’a konumlandırarak Danimarka’nın bu en yoğun havalimanlarından Türkiye, İspanya ve Yunan Adalarına turistik uçuşlara başlayacak. Yaz boyu Kopenhag’dan haftada 30; Billund’dan ise haftada 14 uçuş yapacak Corendon Airlines, 2022 kışı itibariyle uçuşlarına ara vermeden devam etmek hedefinde.
HAFTADA 2 GÜN
2022 ile başlayacak uçuşlar arasında Gazipaşa-Alanya Havalimanı da yer alıyor. Haftada 2 gün gerçekleşecek uçuşlarda Kopenhag ve Billund'dan olacak. Uçuş günleri ise Perşembe ve Pazar olarak belirlendi. -Haber Merkezi
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169