banner84

Davutoğlu Alanya kongresine geliyor

Gelecek Partisi İlçe Teşkilatı, 7 Ağustos'ta AKM'de kongreye gidiyor. Kongreye partinin Genel Başkanı Davutoğlu da katılacak.

Davutoğlu Alanya kongresine geliyor

Gelecek Partisi Alanya İlçe Kongresi 7 Ağustos’ta Alanya Kültür Merkezi'nde yapılacak. İlçe kongresine her konuşmasında Alanyalı olduğu ifade eden eski başbakan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’da katılacak. Kongreye Davutoğlu’nun katılacağını kurucular kurulu üyesi ve bölge koordinatörü Mevlüt Demir açıkladı.
'YENİ BİR İVME KAZANACAK'
Gelecek Partinin Kurucular Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Mevlüt Demir, basın mensupları ile biraraya geldiği toplantıda “Demokrasi milletlerin hür iradesinin yansımasıyla şekil bulan bir yapıdır. 7 Ağustos’ta Alanya’da demokrasinin meşalesine yeni bir ivme kazandırmak için kongre yapacağız.” dedi.  Demir, 7 Ağustos saat 14:00’da Alanya Kültür Merkezi’nde (AKM) gerçekleşecek kongreye Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da geleceğini ifade etti.
'ŞÖLEN HAVASINA DÖNÜŞECEK'
Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk ise, "Kongreye tüm hemşerilerimizi davet ediyorum. Alanya için bir şölen havasına dönüştürmek için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Kongreler siyasi partilerin bayramı. Biz bu bayramı yeni kadroların açıklanacağı güzel bir gün olarak şölen havasında geçireceğiz" dedi. -Özgür YILMAZ

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107