banner84

Eğlence sektörü uyarıldı

Alanya Belediyesi, çarşı merkezindeki disco, bar gibi eğlence işletmelerinin sahipleriyle, Meclis Salonu’nda bir toplantı düzenleyerek bazı uyarılar yaptı.

Eğlence sektörü uyarıldı

Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula başkanlığında yapılan toplantıya Zabıta Müdürü Hasan Akın, Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir, Zabıta Amirleri, Zabıta Komiserleri, bar ve eğlence işletmelerinin sahipleri katıldı.
Eğlence işletmelerinin bulunduğu bölgelerdeki güvenlik ve temizlik hizmetlerinin ele alındığı toplantıda, turiste daha kaliteli nasıl hizmet verilebilir konusunda da fikir alış-verişinde bulunuldu. Personellerin müşteriye karşı tutumu, işletmelerin açılış ve kapanış saatleri konusunda Encümen kararına riayet, temizliğin işletme kapandıktan sonra yapılaması ve toplanacak çöplerin belirlenen saatte dışarı çıkarılması konularında işletme sahipleri uyarıldı. Başkan Yardımcı Kula, işletme sahiplerinin sezonla ilgili sıkıntılarını da sorarak, bilgi  aldı.

DAVRANIŞLARIMIZA DİKKAT ETMELİYİZ

Eğlence işletmeleriyle yaptığı toplantıda, sürdürülebilir turizm için sektörde hizmet eden herkesin davranışlarına dikkat etmesi gerektiğinin  altını çizen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kula, “Verimli ve sağlıklı hizmet için turizm sektöründe hizmet veren herkesin tutumlarına dikkat etmesi gerekiyor. İşletmelerin düzgünlüğü ve huzuru için zabıtalarımız gece gündüz çalışıyor. Esnaflarımızın  da bindiği dalı kesmemesi için hal ve hareketlerine dikkat etmesi gerekiyor. Gelen turisti memnun etmek hepimizin işi. Katıldığınız için teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 23:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107