banner84

Kasım'da geriledik

Rusya'da kasım ayında en çok rezervasyon alan destinasyonlar belli oldu. Kasım ayının en popüler Mısır olurken, Türkiye geride kaldı

Kasım'da geriledik

Rusya'da kasım ayında en çok talep gören destinasyonlar belli oldu. Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Mısır'ın Rusya'da kasım ayının en popüler destinasyonu haline geldiğini açıkladı.
TÜRKİYE GERİLEDİ
Anex Tour, Pegas Touristik, Intourist, Coral Travel, TUI ve Tez Tour gibi büyük tur operatörlerinin kasım ayındaki toplam satışlarında Mısır'ın ilk sırada olduğu belirtilen açıklamada, "Geniş hava ulaşım ağı, Rusların İstanbul turlarına artan ilgisi ve en iyi otellerin fiyatlarındaki mevsimsel düşüşler nedeniyle Türkiye kasım ayı satışlarında ikinci, tüm tur operatörlerinin satışlarında ise ilk 3'te." denildi.
ÜÇÜNCÜ SIRADA BAE VAR
Rusya'da kasım ayı tatil satışlarında üçüncü sırada ise Birleşik Arap Emirlikleri yer alıyor. BAE satışlarının daha çok orta ve üst segment ürünlerde yoğunlaştığına dikkat çekildi. Rusya'da tatilcilerin ilgi gösterdiği diğer destinasyonlar ise Dominik Cumhuriyeti, Maldivler, Küba, Meksika, Macaristan ve Kıbrıs gibi, daha çok Avrupalı turistler arasında popüler olan destinasyonlar oldu.
KASIM AYINDA UZUN OKUL TATİLİ VAR
ATOR, Rusya'daki bölgelerin çoğunda kasımda uzun sonbahar okul tatili olduğuna ve ailelerin bu tatilde çocuklarını deniz tatiline götürmek istediğine dikkat çekti. -Haber Merkezi
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2021, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107