banner84

Rus anketinden aşk çıktı

Rusya’nın en çok tıklanan tatil sitelerinden biri geçtiğimiz günlerde ilginç bir anket yaptı. Ankette ‘tatilde hiç aşık oldunuz mu?’ soruldu. Rusların yüzde 25’i ise Türkiye’deki tatillerinde aşık olduklarını belirtti. 

Rus anketinden aşk çıktı

-Engin ANAK
-Burcu MUTLU

Rusya'nın önde gelen uçak ve otel rezervasyon sitesi Ostrovok, Rusların en çok gönül ilişkisi yaşadığı ülkeleri sıraladı. Sitede yer alan bir habere göre, Rus turistler romantik ilişkilere en çok Türkiye'de giriyor. Uzun süredir Türkiye'ye en çok gelen yabancı turistler listesinde zirvede yer alan Ruslar, gönüllerini en çok Türkiye'de birine kaptırıyor.
RULARIN YÜZDE 25'İ TÜRKİYE'DE AŞIK OLUYOR
Türkiye’de en çok Rus turist ağırlayan şehir olan Alanya ise bu romantik ilişkilerinin başkenti konumunda yer alıyor. Ankete göre Rus turistler, romantik ilişkilere çoğunlukla tatil için tercih ettikleri Antalya ve Alanya bölgesinde yaşıyor.  Ankete göre Rus turistlerin yüzde 25'i Türkiye'de aşık oluyor.
ALANYA TATİLİNDE AŞIK OLMUŞLAR
Alanya’da tatil yapan 32 yaşındaki Rus turist Natalia Doprinina, ankette çıkan sonuca katıldığı, etrafında da birkaç arkadaşının Alanya tatilinde aşık olduğunu söyledi. Rus turist Oksana Yakovina da ankete katılmadığını fakat bir arkadaşının Türkiye tatilinde bir Alman’a aşık olduğunu söyledi. Marina Sergeyeva ise anketin doğru olduğunu belirterek Rusların en çok Türkiye tatilinde romantik ilişki yaşadığını belirtti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107