banner84

Rusya pazarındaki durum konuşulacak

Bu yıl Türkiye'nin ençok ziyaretçi aldığı ülke konumuna yükselmesi ile önemi daha da artan Rusya'da Ruble'nin değer yitirmesi ve petrol fiyatlarındaki düşüşün turizme nasıl yansıyacağı kongrede ele alınacak

Rusya pazarındaki durum konuşulacak
 Sektörde gözlerin çevrildiği Rusya pazarındaki son durum ve 2015 yılına ilişkin bu pazardan beklentiler yarın Antalya Aska Lara Resort’te düzenlenen  4. Uluslararası Resort Turizm Kongresi”nde tartışılıp değerlendirilecek. “Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği” konulu toplantıda sektörün nefesini tutarak izlediği Rusya pazarındaki gelişmelerin yanında Avrupa seyahat endüstrisinin durumu. Aktörlerin konumu ve stratejileri de değerlendirilecek.
Toplantıda Rusya pazarındaki durum ve bunun 2015 yılına olası etkilerini Oti Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Rusya’daki en büyük Türk tur operatörlerinden Coral Travel Yönetim Kurulu Başkanı  Coşkun Yurt anlatacak.
Coşkun Yurt ile Rusya pazarındaki durum 54 hükümetteki Turizm Bakanı Bahattin Yücel moderatörlüğündeki oturumda tartışılacak. Kongreyi izlemek için önceden kayıt yaptırmak gerekiyor.  
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107