banner84

'Sezon zorlu geçecek'

Konaklı Mahallesi'nde hizmet veren Club Sun Heaven Genel Müdürü Volkan Dağ , “Birçok kişi kabul etmese de çok zor bir sezona giriyoruz” dedi.

'Sezon zorlu geçecek'

Alanya Konaklı'da bulunan  Club Sun Heaven bu yıl gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını tamamlayarak 22 Mayıs 2015 tarihinde sezonu açacak. Club Sun Heaven Genel Müdürü Volkan Dağ yaptığı açıklamasında otelin % 80 oranında yenilendiğine dikkat çekerek,“22 Mayıs’ta otelimizi açacağız. Burası 1990 yılında hizmete girmiş bir tesis. Avrupalı ve Rus misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için yeni bloklar ilave ettik. Otelimizde %80 oranında yenilemeye gittik” dedi.

ZORLU BİR SEZONA GİRİYORUZ

Pazarlama stratejilerinde değişim yaşadıklarına da dikkat çeken Volkan Dağ, bu yıl Avrupalı turistin de tesislerinde konaklayacağını söyleyerek, bu yıl zor bir sezonun kendilerini beklediğini söyledi. Volkan Dağ, “ Burası % 100 Rus misafir ağırlayan bir tesisti burası. Yaklaşık dört aydır burada Genel Müdürlük yapıyorum. Şu anda Rusya’da da yaşanan son gelişmeler ışığında bizde pazarlamamızı Avrupa’ya yönelttik. Şu anda % 100 Rus turisti ağırlayan tesisimiz bu yıl itibarıyla % 20 Avrupalı turiste de hizmet verecek.  Antalya’da çok sayıda Genel Müdür ve satış pazarlama yapan arkadaşlarımız ile birlikte görüşüyoruz. Birçok kişi kabul etmese de çok zor bir sezona giriyoruz. Bunun başlıca sebebi de malum yatak sayısı çok fazla. Yeni pazarlarda geliştirilmeyince sıkıntı ortaya çıkmış durumda. Bu sezon sonunda da çok sayıda tesisin sıkıntılar yaşayabileceğine inanıyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2015, 23:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169