banner84

Wome Deluxe hizmet kalitesi tescilledi

Wome Deluxe Otel, hizmet ve performans sürecini dünyanın en yaygın kalite yönetim standardı olan, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile standarda bağladı. 

Wome Deluxe hizmet kalitesi tescilledi

Haber Merkezi

Akdeniz bölgesinin en prestijli oteli Wome Delexe Otel kuruluşların sürekli gelişmesini ve büyümesini sağlayan iş geliştirici nitelikte olan ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO10002 Müşteri Memnuniyeti & Şikâyet Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İs Sağlığı & Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerini almaya hak kazandı.

TÖRENE VALİ KATILDI

Otelde gerçekleştirilen törene Antalya valisi Münir Karaoğlu, TSE Akdeniz Bölge Müdürü Hasan Demirtaş, TSE Konya Bölge Müdürü Mehmet Yıldırım, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile çok sayıda davetli katıldı. İftar programı şekilde düzenlenen tören öncesi Kuran-ı Kerim okundu. Daha sonra ise oruçlar açıldı. Ardından da törene geçildi. Törende ilk konuşması Wome Deluxe otel'in Genel Müdürü Yusuf Gerçeker yaptı. Gerçeker konuşmasında, "Turizm sektöründe ihtiyaç ve beklentilere uygun üretim ve hizmet sunabilmenin, sürekli gelişmeyi hedefleyen Yönetim Sistemi uygulamalarıyla mümkün olabileceğini belirtirken sürekli iyileştirme ve neticesinde müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen Yönetim Sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada GÜR GRUP İNŞ. SAN. VE TİC. A.Ş. - WOME DELUXE OTEL Enstitümüzden tüm standartların temeli ve başlangıcı olan TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini, Müşteriye verdiği önemi göstermek için TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemini, Enstitümüzün küresel ölçekte eksikliğini ortaya çıkarak oluşturduğu standartlardan biri olan TS 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemini ve TS ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesini almak için başvuruda bulunmuş, gerekli tetkikler yapılarak Wome Deluxe Otel'e bu belgelere verilmiştir. Kurumumuz tarafından WOME DELUXE OTEL’e verilen belgelerde TSE’nin Uluslararası Belgelendirme Ağı IQNET üyeliği sayesinde 36 ülkede tanındığını ifade etmek isteriz.

VALİ'DEN TEBRİK

Daha sonra ise konuşmasını Antalya Valisi Münir Karaoğlu yaptı. Karaoğlu ise Wome Deluxe otel sahip ve personelini tebrik ederek kutladı. Konuşmalarını ardından belge otel sahip ve müdürlerine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107