banner84

Yılmaz projelerini açıkladı

TÜRSAB Alanya BTK Başkanlığı için kolları sıvayan Yılmaz, şehrin tüm dinamikleri ile elele vererek uyum içerisinde çalışacaklarını ve kaçak faaliyetlere karşı çalışma yapacaklarının sözünü verdi

Yılmaz projelerini açıkladı

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Alanya Bölgesel Temsil Kurulu’nun (BTK) henüz netletmeşen seçim tarihi öncesi, başkanlık için aday olacağını açıklayan Kerim Yılmaz çalışmalarına şimdiden başladı. Başkan seçilmesi halinde yapacaklarını sıralayan Yılmaz, uyum için şehrin dinamikleri ile elele vereceklerini söyledi. Yılmaz, "Göreve seçildiğimizde başta TÜRSAB Genel merkezimiz olmak üzere Kaymakamımız, belediyemiz ve tüm  kurumlar, odalar, dernekler ile uyumlu çalışacağız. Ulaşılabilir olacağız" dedi.
'İYİ İLİŞKİLER KURACAĞIZ'
Seyahat acentacılığında disiplini sağlayacaklarını ve turizm sektöründe yaşanan gelişmelerle ilgili çalışmalar yapacaklarını belirten Yılmaz, "Seyahat acentacılığında meslek disiplinini Alanyada sağlayacağız, mesleğinin gelişimine ilişkin faaliyetler yapacağız. Ayrıca karşılaştıkları sorunların çözümü yönünde  çalışmalar yapacağız. Turizm sektörümüzde yaşanan gelişmeler ve karşılaşılan sorunlara ilişkin tüm konularla ilgili ivedi bir şekilde rapor çıkartıp kamuoyunu bilgilendirip ilgili mercilerin dikkatine sunacağız.  Meslektaşlarımızı  birbirinden saklamayacağız kaynaştırıp tanıştıracağız. Meslektaşlar ile iç çekişmelere müsade etmeyip çözüm mercisi olmanın bilinci ile  hızlı çözüm üreteceğiz. Merkez yönetim ile iyi ilişkiler kuracağız. Alanyamıza yeni bahçeli otoparklı bir TÜRSAB Alanya hizmet binası kazandıracağız. Yasadışı kaçak faaliyet  yapanların korkulu rüyası olacağız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107