banner84

Yücel'den turizm alarmı

**

Yücel'den turizm alarmı

 Büyükşehir Yasası’yla birlikte sınırları genişleyen Alanya Belediyesi’nde yeniden yapılandırma çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayan Belediye Başkanı Yücel, Başkan Yardımcısı Er ile birlikte Oba, Mahmutlar, Payallar, Avsallar hizmet noktaları, eski belde belediye binaları ve mahallelerde yeni oluşturulan şantiyelerde incelemelerde bulundu.

2 gün devam eden denetlemelerde batı ve doğu bölgelerinde bulunan hizmet noktaları ve şantiyeler gezildi. İlgili müdür ve birim amirleri ile görüşülerek yeni yapılanma sürecinin işleyişi ile bilgi alındı. Ayrıca mevcut belediye binalarının durumları ve mahallelerde devam eden çalışmalar yerinde incelendi.
YAZ SEZONU HAZIRLIKLARI GÖRÜŞÜLDÜ
Yaz sezonu öncesinde mahallelerde bir eksiklik yaşanmaması için alınacak tedbirlerle ilgili de birim amirleri ile görüştüklerini kaydeden Başkan Yücel, “Oluşturduğumuz yeni hizmet noktalarından  vatandaşlarımız hızlı ve etkin bir şekilde  faydalanabiliyorlar. Özellikle yaz sezonu öncesinde alınması gereken tedbirler ve öncelikli yapılması gereken ilaçlama, çevre temizliği ve turizmle ilgili benzeri konulardaki çalışmaları birim amirleri ile masaya yatırdık. Mahallelerimizle ilgili yapılacak çalışmaların plan ve programını yaptık" dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157