banner84

Farkındalık projesi kahvaltıyla tamamlandı

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Özgün Kardelen Özel Eğitim Kurumu tarafından ortaklaşa yürütülen "Biz Farkındayız Ya Siz?" adlı projenin tamamlanması nedeniyle Hancı Pastanesi'nde kahvaltı organizasyonu düzenlendi.

Farkındalık projesi kahvaltıyla tamamlandı

Kahvaltıya, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven'in eşi Ceylan Tanrıseven, İlçe Emniyet Müdürü M. Ömür Saka, Emniyet Amiri Feryadi Doköz, Emniyet Amiri Alper Avcı, Alanya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkan Yardımcısı ve Haber Alanya Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Rıza Yanık, Özgün Kardelen Özel Eğitim Kurumu kurucuları Feridun Özdeş ve Perihan Özdeş, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği personeli ve özel öğrenciler katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen kahvaltıda, 2 yıldır yürütülen proje çerçevesinde yapılan çalışmalar konuşuldu.

"DESTEKLERİMİZ SÜRECEK"

Emniyet Amiri Alper Avcı, projenin değerlendirmesini yaptı. 2 yıl boyunca başarılı etkinlikler düzenlendiğini söyleyen Avcı, "Bu zaman zarfında sosyal, kültürel ve sportif anlamda çok sayıda çalışmaya imza atıldı. Özel bireylerle birlikte yapılan bu çalışmalar, projenin amacına ulaşmasını sağladı. Bu projeyi sonlandırdık ancak özel bireylerle olan diyaloglarımızın sonu değil. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız ve desteklerimiz olacak. Başta Sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven olmak üzere Sayın Emniyet Müdürümüz M. Ömür Saka ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

Özgün Kardelen kurucusu Feridun Özdeş ise, projedeki çalışmaların amacına ulaştığını belirterek, "Emniyetimizle çok güzel projeler gerçekleştirdik. Başta Sayın Kaymakamımız Dr. Hasan Tanrıseven ve Sayın Emniyet Müdürümüz M. Ömür Saka olmak üzere tüm dostlarımızın büyük destekleriyle Alanya'da engellilik konusunda farkındalık oluşturup, engelli bireylere hizmetler götürmek, onların aileleriyle birlikte çalışmalar yapmak çok önemliydi. Alanya'da görevli polis memurlarımız da farkındalık konusundaki çalışmalarımızda bizlere çok büyük destek oldular. Şahsım ve kurumumuz adına Alanya Kaymakamlığına, Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü teşkilatına, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği'ne, basın mensuplarına ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2015, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107