Türk siyasetinde 20 yıldır tek başına iktidar olan, bu memleketin geleceğine yön veren, dünya siyasetini dizayn eden, geleceğe projeleriyle damga vuran bir AK Parti var.
20 yıldır bileği bükülmeyen, milletin gönlünden düşmeden, her geçen gün daha çok gönüle dokunan Recep Tayyip Erdoğan var.
Mazlumun sesi olan, Ay-Yıldızlı bayrağımızı dünyanın her yerinde dalgalandıran, ezanımızı her yerde okutan AK Parti var. Milletinin her dediğini yapan, her daim milleti ile omuz omuza veren, milletin dilinden de, derdinden de anlayan bir Recep Tayyip Erdoğan var.
20 yılda ülkeye çok önemli eserler kazandırdı Recep Tayyip Erdoğan, Sadece Türkiye'ye değil, dünyanın bir çok ülkesinde Türk ve İslam dünyası içinde önemli projelerini hayata geçirdi..
Alanya’mızda sayısız eserleri var AK Parti'nin. 20 yıldır milletin içersindeki tek lider Recep Tayyip Erdoğan. Lideri nasılsa partisi de öyle, Erdoğan'ın milleti ile iç içe olması, tabana da yansıyor.
Erdoğan, millete nasıl değer veriyorsa, AK Parti Alanya İlçe Yönetimi de aynı değeri veriyor. Bugün Alanya'da sokakta en çok AK Parti'yi görüyoruz. Alanya'da en çok çalışan siyasi partilerin başında AK Parti geliyor. Alanya'nın her mahallesinde AK Parti var. Şehrin her caddesi ve sokağında AK Parti'yi görüyoruz. Alanya AK Parti, hizmette var, vatandaşın düğününde, cenazesinde de var.
Sadece seçimden seçime değil, her gün milleti ile omuz omuza olan, vatandaşının iyi gününde de kötü gününde de halkının yanında olan Alanya'da bir AK Parti var.
Bunu inkar etmenin bir anlamı yok. AK Parti'nin gece uyumayan, gündüz oturmayan, tatil yapmak yerine milletiyle dertlenen bir ilçe başkanı var.
AK Parti, Alanya'da Mustafa Toklu'nun öncülüğünde çok iyi çalışıyor. AK Parti, 20 yılda Alanya'ya her anlamda damga vurdu ve vuruyor da. Dün sahada AK Parti vardı, bugün AK Parti var, yarın da AK Parti olacak. Çünkü AK Parti, yorulmadan, usanmadan ve sıkmadan sokakta çalışıyor. Yağmur demiyorlar, çamur demiyorlar, yürümek yerine koşuyorlar. AK Parti'nin enerjik bir Başkanı, enerjik bir İlçe Yönetimi var.
AK Parti, ana kademesinden, gençlik kollarına, kadın kollarına, 102 mahalle teşkilatına kadar çalışıyor. Çünkü AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı, ilk günkü aşk ve heyecanla çalışıyor.
AK Parti, 14 Mayıs'ta ilk kez iktidar olacakmış gibi heyecanla çalışıyor.
AK Parti'nin Alanya'ya izi, hizmette imzası var.
Bu şehre daha çok iz bırakmak, daha çok proje inşa edip, daha çok imza atmak için AK Parti, 14 Mayıs'ta yeniden 20 yıllık iktidarı devam ettirmek istiyor.
Toklu ve ekibi de doğru ve isabetli ziyaretlerle, hem seçmenin gönlünde taht kuruyor, hem de kalplere girerek, daha çok oya ulaşmak istiyor.
Bu memleket için çalışan, çırpınan ve geleceğin yarınları için daha çok hizmet üretmek isteyen bir AK Parti var Alanya'da. Bu emeği Alanya seçmeni görüyor.
14 Mayıs'ta sandık seçmenin önüne gelecek. Seçmenin bu emeğe vereceği yanıtı da hep birlikte göreceğiz.